Výzkum a vývoj

6 pilířů kvality ICL

Technologie vyvinuté společností ICL umožňují optimalizaci a efektivitu dodávky živin. Stačí méně hnojiva, ale díky přesné výživě dokážeme dosáhnout vyšší kvality a výnosu. To také snižuje dopad na životní prostředí.

ICL Specialty Fertilizers nabízí 4 unikátní technologie.

Technologie

Technologie M-77 , featured image

Technologie M-77

M-77 je exkluzivní balíček látek obsahující přísady, které napomáhají lepšímu rozptýlení listových hnojiv, rychlejšímu příjmu źivin a lepšímu účinku cílových tkáních rostliny.

Technologie E-Max, featured image

Technologie E-Max

Technologie uvolňování živin E-Max spočívá v polymerovém obalu granule, který zdokonaluje účinnost využití živin. K uvolňování živin dochází na základě určité vlhkosti a teploty, což rovněž umožňuje předpovědět dobu působení.


Technologie PeKacid

PeKacid je unikátní, patentem chráněná forma kyseliny fosforečné. Hnojiva s obsahem technologie PeKacid jsou výborně rozpustná, jejich kyselý účinek zlepšuje kvalitu zavlažovací vody a pomáhá absorbovat živiny. Použití těchto produktů eliminuje riziko ucpání zavlažovacího systému nebo trysek.

»

Pomocné půdní přípravky, featured image

Pomocné půdní přípravky

H2Flo, H2Gro a H2Pro jsou půdní smáčedly vyvinutá společností ICL, která usnadňují pohyb vody v půdě, a tím významně zvyšují účinnost zavlažování. Umožňují snížit množství potřebné závlahové vody.

Chcete vědět více o přesném zemědělství?

Využijte některou z následujících možností:

, featured image

1. Odborní poradci v terénu

Naši odborní poradci vás rádi navštíví a navrhnou vám program výživy přímo pro vaše pěstební podmínky.

Přečtěte si více

, featured image

2. Podrobné technické informace

Stáhněte si naše nejnovější brožury! Dozvíte se více o našich produktech i technologiích, které naše společnost používá..

Katalogy

, featured image

3. Kvalita především

Právě čtete první část našeho seriálu o kvalitě. Sledujte naše newslettery a dozvíte se více i o dalších tématech.

, featured image

4. Online poradenství

Zkontaktujete naše specialisty, kteří jsou připraveni vám poradit online ZDARMA!

Objevte kvalitu ICL

, post image

Čistota surovin

Mezi různými aspekty kvality, které mohou mít zásadní vliv na konečný výsledek hraje čistota surovin klíčovou roli.

, post image

Portfolio produktů

Potřeba různých živin závisí do velké míry nejen na konkrétních odrůdách, ale také na aktuálním počasí, pěstebních postupech a kvalitě závlahové vody. Proto je při výběru základního hnojiva důležité zvolit flexibilní produkt, který nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám.

, post image

Poradenství

Odborní poradci ICL věnují zvláštní pozornost našim zákazníkům, jsou v kontaktu s našimi uživateli po celém světě a jsou připraveni jim poskytnout odborné poradenství.

, post image

Ověřené výsledky

Spolupráce zemědělce a specialistů ICL umožňují vyhodnotit aktuální pěstební potřeby rostlin a aplikovat ta nejúčinnější řešení. Díky této strategii jsou každé pěstební fázi  pokryty všechny požadavky na výživu tak, aby vyrostly zdravé a silné rostliny.

, post image

Záruka kvality

Jako zemědělec máte velice náročnou práci plnou nejistoty, proto vám musí výrobce hnojiva poskytnout "kvalitu se zárukou"