Poradenství

6 pilířů kvality ICL

Profesionální výživa rostlin

Jsme hrdí na to, že jednou z nejsilnějších stránek naší společnosti je odbornost našich pracovníků. Odborní poradci ICL věnují zvláštní pozornost našim zákazníkům, jsou v kontaktu s našimi uživateli po celém světě a jsou připraveni jim poskytnout odborné poradenství.

Výběr správného hnojiva se liší podle odrůdy, typu půdy a obsahu živin. Kontaktujte nás a zjistěte, které produkty jsou pro vaše rostliny nejlepší, jak zefektivnit výrobu nebo jak naše výrobky optimálně skladovat. Naši kolegové jsou připraveni při návštěvách v terénu odebrat vzorky, aby otestovali obsah živin nebo pomohli určit hodnoty pH a EC závlahové vody.

Přesné zemědělství začíná správnou výživou

Na základě Liebigova zákona je růst pěstované rostliny limitován dostupností dostatečného množství živin. Protože různé rostliny přijímají během svého vývoje živiny různým tempem a v různých množstvích, je nezbytné vytvořit přesný plán výživy a předejít tak stresu z nedostatku živin.

Poraďte se


Laboratorní testování vody

Minerální složení závlahové vody a její další vlastnosti (EC, pH, tvrdost, toxický obsah bakterií atd.) ovlivňují výběr hnojiva, režim úpravy vody (např. okyselení) nebo životnost zavlažovacího systému a celkové náklady. K zajištění optimálního přísunu živin je třeba pečlivě astavit rovnováhu mezi použitým hnojivem a závlahovou vodou.

»

Přesná dodávka živin pouhým stisknutím tlačítka, featured image

Přesná dodávka živin pouhým stisknutím tlačítka

AngelaWeb 2.0, program vyvinutý odborníky na speciální hnojiva ICL, posouvá přesnost dodávky živin na ještě vyšší úroveň. Tato aplikace pomáhá zemědělcům přesně uspokojit potřeby rostlin, a tím optimalizovat náklady na hnojení.

Odborníci, featured image

Odborníci

Naši kolegové s odbornými znalostmi v rostlinolékařství, zahradnictví a zemědělství, mnohaletými zkušenostmi a ověřenými metodami pomáhají pěstitelům vyvinout nejvhodnější výživový program. Získejte bezplatné rady a návrhy přizpůsobené vašim konkrétním potřebám.

Online poradenství, featured image

Online poradenství

Naši odborní poradci jsou připraveni vám poskytnout rady a doporučení i elektronicky. Nebojte se nám napsat nebo zavolat.

Seznamte se s našimi odborníky na akcích, featured image

Seznamte se s našimi odborníky na akcích

V průběhu roku se naši odborní poradci účastní seminářů a akcí po celé republice. Využijte těchto příležitostí a seznamte se s nimi osobně.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!, featured image

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte informace z první ruky o našich novinkách, událostech a akcích.

Objevte kvalitu ICL

, post image

Čistota surovin

Mezi různými aspekty kvality, které mohou mít zásadní vliv na konečný výsledek hraje čistota surovin klíčovou roli.

, post image

Portfolio produktů

Potřeba různých živin závisí do velké míry nejen na konkrétních odrůdách, ale také na aktuálním počasí, pěstebních postupech a kvalitě závlahové vody. Proto je při výběru základního hnojiva důležité zvolit flexibilní produkt, který nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám.

, post image

Výzkum a vývoj

Technologie vyvinuté společností ICL umožňují optimalizaci a efektivitu dodávky živin. Stačí méně hnojiva, ale díky přesné výživě dokážeme dosáhnout vyšší kvality a výnosu. To také snižuje dopad na životní prostředí.

, post image

Ověřené výsledky

Spolupráce zemědělce a specialistů ICL umožňují vyhodnotit aktuální pěstební potřeby rostlin a aplikovat ta nejúčinnější řešení. Díky této strategii jsou každé pěstební fázi  pokryty všechny požadavky na výživu tak, aby vyrostly zdravé a silné rostliny.

, post image

Záruka kvality

Jako zemědělec máte velice náročnou práci plnou nejistoty, proto vám musí výrobce hnojiva poskytnout "kvalitu se zárukou"